Тухел посетил Кейн в дома му


Старши -треньорът на Байерн Томас Тухел лично посети у дома нападателя на Тотнъм Хари Кейн.
Сега на Кейн му остава само една година от договора. Президентът на Тотнъм Даниел Леви не иска да пусне Хари и се надява да сключи нова сделка с най-добрия си играч.
Въпреки твърдата позиция на Леви, Байерн няма да се откаже и скоро трябва да подобри офертата си за Кейн, след като офертата от £70 милиона бе отхвърлена.
Тухел стои зад интереса на Байерн към Кейн, а Кристиан Фалк от Bild твърди, че бившият наставник на Челси наскоро е дошъл лично в Лондон и е посетил Хари.
Тухел обсъди условията за трансфера на Кейн в Байерн, а Хари съобщи на Томас, че харесва идеята да се опита да спечели Шампионска лига с германския гранд.
Положителният отговор на Кейн насърчи Тухел и се очаква само да затвърди намеренията на Байерн за 29-годишния капитан на Англия.
- Време е за 34-ата Салатиера
- Байерн е готов да предложи на Вирц петгодишен договор
- Сане и Байерн не се разбраха за удължаване на договора
- Компани: Време е да се насладим на титлата
- Байерн Мюнхен е шампион на Германия!
- "Биковете" отложиха шампионските празненства на Байерн (видео)
- Кейн ще пътува с Байерн до Лайпциг
- Байерн потвърди, че Дайър ще напусне