Реал Мадрид не е отправял оферта за Белингам
Спортният директор на Борусия Дортмунд Себастиан Кел заяви, че клубът не е получил оферти за полузащитника Джуд Белингам. По-рано се появи информация, че англичанинът е приел оферта за договор от Реал Мадрид.
"В момента няма предложения, няма новини, няма нищо за решаване. Сега Джуд е фокусиран върху последните мачове в първенството, а след това ще видим. Очакваме космически предложения за него? Нямаме определена сума. Винаги се борим да задържим най-добрите играчи тук“, заяви Кел.
По-рано беше съобщено, че трансферната сума за 19-годишния Белингам може да надхвърли €100 млн. или дори €150 млн. Този сезон англичанинът отбеляза 14 гола и направи седем асистенции в 42 мача.
- Дортмунд изпорти 2 дузпи и пак вкара 4 на Виляреал
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Дортмунд и Щутгарт си размениха по 3 гола, Леверкузен с победа (видео)
- Адейеми води преговори с Манчестър Юнайтед и Интер
- Обкръжението на Айдеми е за трансфер в Арсенал
- Ман Юнайтед се интересува от крило на Борусия Дортмунд
- Леверкузен мачка, Дортмунд с издъгнка (видео)
- Ковач: Не можеш да правиш грешки срещу топ играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]