Салихамиджич: Много сме разочаровани
Спортният директор на Байерн Хасан Салихамиджич коментира поражението в четвъртфиналния мач за Купата на Германия с Фрайбург (1:2).
"Много сме разочаровани от начина, по който се разви играта. Всичко трябваше да се развие по друг начин. Боли. Но това няма нищо общо с треньора.
Нов нападател през лятото? Разбира се, ще седнем и ще видим какво ще правим на трансферния пазар“, заяви Салихамиджич.
Припомняме, че Фрайбург стигна до полуфиналите за Купата на Германия, а Байерн завърши представянето си в турнира. В друга четвъртфинална среща Айнтрахт победи Унион с 2:0. В оставащите четвъртфинали Нюрнберг ще се изправи срещу Щутгарт, а Лайпциг ще играе срещу Борусия Дортмунд.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]