ТВ-водещ: Нагелсман не е уволнен
Германският телевизионен водещ Константин Екнер разказа подробности за изненадващото уволнение на старши- треньора на Байерн Юлиан Нагелсман .
"Имаше много проблеми с Нагелсман на и извън терена, които накараха Борда на директорите на Байерн да вземе това решение. Някои в Байерн вярват, че отборът не е постигнал реален напредък и че някои от високоплатените играчи като Садио Мане и Лерой Сане са се сблъскали с трудности и Нагелсман не е направил достатъчно, за да им помогне наистина.
Друг проблем бе, че Нагелсман разгневи много хора. Капитанът Мануел Нойер бе в противоречие с него и дори Томас Мюлер, който обикновено обича всички, също не намери общ език с Юлиан. В крайна сметка не остана никой на най-високо ниво в Байерн, който наистина да се застъпи за Нагелсман, така че беше взето решение той да бъде заменен.
Всъщност той не е уволнен, а освободен от поста. Той все още има договор, в противен случай ще трябва да му платят 15 или 20 милиона евро, за да го уволнят на този етап“, цитира talkSPORT думите на Екнер.
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Хари Кейн: Никога не съм се чувствал по-добре преди Световно първенство
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Нойер гради бизнес империя за милиони извън футбола
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]