От Байерн обясниха сътрудничеството с бившия клуб на Бейл
Спортният директор на Байерн Мюнхен Хасан Салихамиджич говори за причините да започне сътрудничество с клуба от Лос Анджелис. Гарет Бейл се оттегли от отбора и сега калифорнийци са представлявани от Джорджо Киелини и Карлос Вела.
"Сътрудничеството с футболния клуб Лос Анджелис ни дава възможност да развиваме таланти на международно ниво в рамките на нашата собствена система. Нашият кампус, който остава сърцето на младежкото развитие на Байерн, също ще спечели от тази сделка. В бъдеще ще можем да предложим на нашите млади играчи още по-адаптирана кариера и следователно по-добър преход към нашите професионални отбори и професионалния футбол. Това прави Байерн по-привлекателен като клуб за развитие на младите хора", заяви Салихамиджич.
- Байерн Мюнхен с първа загуба в Бундеслигата
- Кейн не е най-заплатеният в Байерн Мюнхен
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Байерн Мюнхен се класира за 1/8-финалите на ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]