Айнтрахт продължи с Трап
Вратарят на Айнтрахт Франкфурт Кевин Трап удължи договора си с франкфуртския клуб. Това съобщиха от пресслужбата на клуба. Новото споразумение е валидно до лятото на 2026 г. Сега вратарят е на 32 години. Последният договор на 32-годишния футболист изтече през 2024 г.
Вратарят играе за настоящия си клуб от лятото на 2018 година. Трап има 286 мача за Айнтрахт Франкфурт и е допуснал 426 гола. Заедно с отбора той спечели Лига Европа през миналия сезон.
По-рано бе съобщено, че Байерн се е свързал с представители на германския вратар, за да разбере дали е възможен трансферът му в лагера на мюнхенци. Събуденият интерес бе свързан с контузията на основния вратар на мюнхенци Мануел Нойер. Самият Трап не бе против трансфер към баварците. Преходът не се състоя.
- Лотар Матеус отправи ясно послание към Джамал Мусиала
- Байерн привлича сенегалски талант с договор до 2031 година
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Олисе взе категорично решение за бъдещето си въпреки интереса на Реал Мадрид
- Барджи наруши мълчанието си за бъдещето си в Барселона
- Кьолн привлече национала на Гана Гидеон Менса със свободен трансфер
- Бивша директорка защити Майкъл Олисе: Той не е високомерен, а просто много срамежлив
- Байерн официално привлече Натаниел Браун от Айнтрахт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]