Байерн увеличи предложението за Нойер на 21 милиона евро
Байерн Мюнхен продължава преследването на вратаря на Шалке 04 Мануел Нойер, съобщава Bild. Според изданието, мюнхенци са готови на всичко, за да си осигурят услугите на младия талант още през това лято и да не чакат следващата година, когато изтича договора на младия талант. Немският гранд е оформил поредното си предложение към „кобалтовите", на които е готов да заплати 21 милиона евро за Нойер, допълва Bild. 18 милиона ще бъдат преведени веднага, а останалите три в по-следващ период от време.
Както е известно, последната оферта на Байерн Мюнхен към Шалке 04 е от 27 април и е на стойност 18 милиона евро. Тогава ръководството на клуба от Гелзенкирхен заяви, че сумата е малка и предупреди баварците, че въпроса с евентуалния трансфер на Нойер трябва да бъде решен възможно по-скоро.
- Байерн привлича звезда на Мароко за 55 милиона евро
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Хари Кейн: Никога не съм се чувствал по-добре преди Световно първенство
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]