Куртоа: С Нойер настъпиха най-големите промени
Вратарят на Реал Мадрид Тибо Куртоа похвали влиянието на германския вратар на Байерн Мануел Нойер върху играта на вратарите.
"С Нойер настъпиха най-големите промени. Това, което направи на Световното първенство през 2014 г., оказа огромно влияние върху това, което се случи след това. Вратарят вече не е просто човек, който трябваше да хваща топки“, заяви Куртоа.
36-годишният Мануел Нойер е в мюнхенския клуб от 2011 г. Вратарят е капитан на Байерн от 2017 година. Мануел играе за националния отбор на Германия от 2009 г. Като част от националния си отбор Нойер стана бронзов медалист от Световното първенство през 2010 г., както и победител на Световното първенство през 2014 г., което се проведе в Бразилия.
- Жозе Моуриньо: Еспаньол ще ни чака, но ние ще отидем и ще вземем своите точки
- Ян Диоманде: Готов съм да умра за Жозе Моуриньо
- Моуриньо: Не искам да разсъждавам дали Диоманде струва 120, 80 или 20 млн. евро
- Жозе Моуриньо: Искам да работя за Реал Мадрид, а не просто в Реал Мадрид
- Бернардо Силва: Да бъда в Реал Мадрид е мечта, която се превърна в реалност
- Реал Мадрид оглави класацията на най-скъпите футболни марки в света
- Шестима футболисти са недосегаеми за Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Карлес Пуйол: При Моуриньо Реал Мадрид може да стане още по-силен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]