Де Лигт отговори на Бонучи
Защитникът на Байерн Мюнхен Матийс де Лигт реагира на изказванията на футболиста на Ювентус Леонардо Бонучи, който го обвини в неуважение към торинския клуб.
"През юни казах същото, в което самият клуб вярва, а именно: да завършиш четвърти за Ювентус два пъти поред не е достатъчно. Това не бе само критика към Ювентус. Съвсем не, защото винаги ще изпитвам голямо уважение към този клуб“, заяви Де Лигт.
- Байерн Мюнхен с първа загуба в Бундеслигата
- Кейн не е най-заплатеният в Байерн Мюнхен
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Байерн Мюнхен се класира за 1/8-финалите на ШЛ
469
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]