Алер се обърна към феновете
Нападателят на Борусия Дортмунд Себастиен Алер, който бе диагностициран с тумор на тестисите, се обърна към феновете.
"Благодаря на всички ви за многобройните съобщения на подкрепа и обич след вчерашното съобщение. Аз и моето семейство ви благодарим. Сега ще се съсредоточа върху възстановяването си, за да се върна по-силен“, написа Алер в Туитър.
28-годишният нападател се оплака от неразположение след тренировката на отбора, която се проведе сутринта на 18 юли на лагер в Швейцария. По време на задълбочен медицински преглед Алер бе диагностициран с тумор на тестисите. Играчът напусна разположението на отбора и се върна в Дортмунд за допълнителен преглед в специализиран медицински център.
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
- Адейеми ще бъде представен като ново попълнение на Барсa след завръщането на Лапорта
- Адейеми премина медицински прегледи и подписа с Барселона
- Лапорта потвърди трансфера на Адейеми и сложи край на спекулациите около бъдещето на Рафиня
- Барселона се разбра с Борусия Дортмунд за Карим Адейеми
- Барселона започна преговори за Карим Адейеми
- Лион привлече Жюлиен Дюранвил от Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]