Жената на Лева: И аз искам да знам за Барса
Съпругата на нападателя на Байерн Роберт Левандовски, Анна, отговори на въпрос за трансфера на съпруга си в Барселона.
"И аз бих искала да знам това“, написа Анна Левандовски, отговаряйки на въпрос дали семейството им отива в Барселона.
Припомняме, че Левандовски пристигна вчера, 12 юли, за медицински преглед в навечерието на началото на предсезонния подготвителен лагер като част от германския отбор. Полският футболист обаче все пак смята да премине в Барселона.
По-рано бе съобщено, че каталунският клуб е предложил на Байерн 50 милиона евро и иска Мюнхен да приеме тази оферта възможно най-скоро. Барселона предложи на нападателя тригодишен договор с възможност за продължаване с още един сезон.
Левандовски вкара 50 гола и даде седем асистенции в 46 мача във всички състезания през миналия сезон. Договорът между Роберт и Байерн изтича в края на сезон 2022/2023.
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]