Байерн потвърди преговорите за Де Лигт
Спортният директор на Байерн Мюнхен Хасан Салихамиджич потвърди преговорите за трансфера на защитника на Ювентус Матейс де Лигт.
"Водим преговори, но не мога да ви кажа нищо повече. Оптимист ли съм? Винаги", заяви Салихамиджич.
По-рано бе съобщено, че Матейс е подкрепял германския клуб от дете и е искал да премине в лагера на клуба от Мюнхен през 2019 г., но тогава Байерн се е оттеглил от преговорите поради твърде голяма сума за трансфера. Старши треньорът на германския шампион Юлиан Нагелсман е лично заинтересован от трансфера на младия бранител и очаква той да стане лидер на защитата на тима.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]