Барнс: Мане даде всичко от себе си
Бившият играч на Ливърпул Джон Барнс сподели мнението си трансфера на нападателя Садио Мане от мърсисайдския клуб в Байерн.
"Това е модерен футбол – играчите идват и си отиват. Единственото нещо, което клубовете могат да изискват от своите играчи, е 100% отдаденост, докато са в отбора. Това направи Садио Мане – даде всичко от себе си. Той направи всичко за този отбор.
Тъжно е да го видя как си отива, но Мане реши, че има нужда от ново предизвикателство. Финансово той също спечели. Но той не може да бъде виновен за това, което направи, защото докато Садио беше в Ливърпул, той играеше фантастично“, заяви Барнс.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]