Терзич може да оглави Борусия Дортмунд
Стана известно кой може да замени уволнения днес старши- треньор на Борусия Дортмунд Марко Розе. Това съобщава инсайдерът Фабрицио Романо.
Според източника, Борусия е направила предложение към Един Терзич да бъде назначен за нов старши -треньор на отбора.
Напомняме, че под ръководството на Терзич, който бе избран за временен наставник на Борусия Дортмунд след уволнението на Люсиен Фавър през 2020 г., "пчелите" спечелиха Купата на Германия.
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]