Нойер аут за няколко седмици
Вратарят на Байерн Мюнхен и националния отбор на Германия Мануел Нойер се подложи на операция на коляното и ще отсъства няколко седмици.
“Всички в клуба и целият отбор пожелаваме на Мануел бързо възстановяване. Убедени сме, че той скоро ще се завърне и ще е в перфектна форма", коментира спортният директор на баварците Хасан Салихамиджич.
Вчера 35-годишният Нойер взе участие при победата над РБ Лайпциг с 3:2 и изравни рекорда на Оливер Кан от 310 победи в Бундеслигата.
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]