Дейвис: Левандовски е най-добрият нападател в света
Защитникът на Байерн Мюнхен Алфонсо Дейвис сподели своите мисли за представянето на нападателя Роберт Левандовски.
"В момента той е най-добрият нападател в света. Роберт е на върха в играта си. Удивително е, когато такъв човек играе и вкарва за нас. Искаме той да продължи в същия дух и през 2022 г.“, заяви Дейвис.
През този сезон 33-годишният Левандовски отбеляза 19 гола и даде една асистенция в 17 мача в германската лига. Договорът на полския нападател изтича през 2023 година.
- Байерн привлича сенегалски талант с договор до 2031 година
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]