Рийзе иска Холанд да премине в Ливърпул
Бившият защитник на Ливърпул Джон Арне Рийзе заяви, че ще се радва, ако нападателят на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд се присъедини към отбора Юрген Клоп.
Холанд ще бъде достъпен за трансфери през следващото лято на фиксирана цена от около 75 милиона евро (64 милиона паунда), което предизвиква безпрецедентен шум сред европейските грандове.
Норвежкият Рийзе, който игра за Ливърпул от 2001 до 2008 г., се надява Ливърпул да не остане настрана и също така ще се състезава за своя сънародник. Джон Арне е уверен, че този преход би имал смисъл.
"Разбира се, че ще се радвам да го видя в Ливърпул, защото той е невероятен играч. Той е в страхотна форма и мисля, че би отговарял на стила на футбола на Клоп. Също така мисля, че би харесал Ливърпул като клуб.
Но ако Сити го получи, уау! Казваме, че няма непобедими отбори, но те ще бъдат близко до това с него!
Който и да получи Холанд през следващия сезон или нещо подобно, ще бъде невероятно силен отбор през следващите години.
Не знам дали Ливърпул има шанс да го купи, но ако има, моля, направете го, защото това би било невероятно за нашия клуб - както и за всеки клуб, който го купи!", заяви Рийзе.
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]