Нагелсман: Трябва да анализираме случилото се
34-годишният старши-треньор на Байерн Мюнхен Юлиан Нагелсман говори за сензационното домакинско поражение с 2:1 от Айнтрахт в мач от 7-ия кръг на германското първенство.
"Поражението винаги е болезнено. Днес можеше да се избегне. Байерн имаше достатъчно шансове за гол. В резултат на това допуснахме класически гол на Костич, който можеше да бъде избегнат. Кевин Трап имаше много добър мач. Имахме шансове, не можехме да ги реализираме, затова загубихме.
Ако погледнете статистиката, ние стреляхме 20 пъти към вратата, а противникът - пет. Заслужавахме ли повече? Няма значение. Ние загубихме.
Сега трябва да анализираме причините за случилото се и с нетърпение очакваме следващия мач с Байер след международната пауза", заяви Нагелсман.
- Компани: Искаме да спечелим Купата на Германия с пълна увереност
- Нойер: Тази титла е толкова специална, колкото и първата
- Хари Кейн стана голмайстор №1 на Бундеслигата
- Майкъл Олисе беше избран за Играч №1 на сезона в Бундеслигата
- Резултати от последния кръг на Бундеслигата
- Байерн счупи исторически рекорд след голово шоу срещу Кьолн
- Анонс на 34-ти кръг на Бундеслигата
- Байерн постигна принципна договорка с Антъни Гордън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]