Байерн Мюнхен няма да продава Левандовски
Ръководството на Байерн Мюнхен няма намерение да продава нападателя Роберт Левандовски това лято, съобщава Goal.com. Според източника, продажбата на поляка няма да се разглежда до края на този сезон.
Самият Роберт приема позицията на ръководството и няма да настоява за трансфер.
По -рано бе съобщено, че нападателят иска да получи ново предизвикателство, затова очаква да напусне Байерн и да премине в друг водещ европейски клуб, преди да навърши 35 години.
През миналия сезон полякът участва в 40 срещи за Байерн във всички турнири, в които вкара 48 гола и даде девет асистенции. Договорът на 32-годишния футболист с немския клуб е до лятото на 2023 година.
- Венсан Компани: Няма нищо по-добро от това да спечелиш титлата като гост в Дортмунд
- Байерн ще бъде без Джамал Мусиала, Серж Гнабри и Ленарт Карл за Суперкупата на Германия
- НХЛ обяви партньорство с Байерн
- Кейн даде ясен отговор за завръщане във Висшата лига след интереса от Ман Юнайтед и Тотнъм
- Ули Хьонес за Мусиала: Потресен съм, че това се случи отново само след четири дни
- Манчестър Юнайтед следи Ким Мин-дже, но кореецът иска да остане в Байерн
- Ливърпул получи сериозен тласък за трансфер на Майкъл Олисе заради Реал Мадрид
- Хари Кейн е пред нов договор с Байерн до 2029 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]