Байерн Мюнхен потвърди, че се интересува от Холанд


Спортният директор на ФК Байерн Хасан Салихамиджич потвърди, че мюнхенският клуб се интересува от услугите на нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд.
"Холанд е един от най -добрите футболисти. Вероятно целият свят иска да го получи. Разбира се, ние го наблюдаваме. В противен случай щяхме да сме просто аматьори“, заяви Салихамиджич за Sport1.de.
Холанд се присъедини към Борусия от Ред Бул Залцбург през януари 2020 г. Договорът на норвежеца с "пчелите" е валиден до 30 юни 2024 г. През сезон 2020/2021 нападателят изигра 40 мача за Борусия, в които вкара 40 гола и даде 11 асистенции. Transfermarkt оценява пазарната стойност на играча на € 130 млн. По -рано бе съобщено, че Челси се интересува от услугите на Холанд.
- Байерн реши кого да купи, ако се провали трансфера на Диас
- Байерн изпрати Перец под наем в Хамбургер
- Луис Диас е близо до трансфер в Байерн Мюнхен
- Байерн преговаря с Челси за Вейга
- Байерн промени плановете си заради травмата на Мусиала
- Диас съобщи на Ливърпул, че иска в Байерн
- Ливърпул отказа 67 млн. на Байерн за Диас
- Барса се интересува от крило на Байерн