Байерн следи талант на Норич
Десният бек на Норич Сити Максимилиан Аарънс вероятно ще премине в по-голям клуб през следващото лято. 21-годишният британец е обект на интерес от страна на Байерн Мюнхен, Манчестър Юнайтед и Барселона.
Според Daily Mail, скаутите на Байерн следят прогреса на Аарънс от два сезона. Мюнхенският клуб е този, който води в надпреварата за правото да подпише с играча. Настоящият договор на Макс с Норич е до лятото на 2024 година. Transfermarkt оценява стойността на играча на 20 милиона евро.
Напомняме, че по-рано Байерн вече обяви за привличането на защитника на РБ Лайпциг Дайот Упамекано.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]