Сане съжалява за татуировката в чест на Ман Сити
Крилото на Байерн Лерой Сане съжалява, че е направил огромна татуировка на целия си гръб в чест на Манчестър Сити.
През 2017 г. Сане, който тогава започна да блести в Сити, посети студио за татуировки четири поредни дни, за да увековечи на гърба си момент от празнуване на своя гол за "гражданите" срещу Монако в Шампионска лига на фона на "Етихад".
С течение на времето играта на Сане избледня, той отказа нов договор и принуди Сити да го продаде на Байерн Мюнхен. Сега 25-годишният германец смята тази татуировка за грешка.
"Бях млад. Днес щях да взема друго решение. Когато бях млад, аз бях този, който трябваше първо да се удари в стена, за да научи нещо.
Бях изненадан колко шумно се обсъждаше това в медиите. По това време все още бях абсолютен юноша.
В Германия има много по-важни играчи от мен, но хората все още говорят за моята татуировка“, коментира Сане пред Der Spiegel.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]