Терзич: Ще помолим Холанд да намали скоростта
Изпълняващият длъжността старши -треньор на Борусия Дортмунд Един Терзич, в навечерието на мача от 14-ия кръг на Бундеслигата с Волфсбург, говори за играта на нападателя Ерлинг Холанд.
"Ерлинг е известен със своята жажда за игра и голове. Това е едно от качествата му. Можем да видим това във всеки мач. Но трябва да бъдем внимателни и да го помолим да намали скоростта. Особено като се има предвид, че току-що се завърна от контузия. Ние не оказваме натиск върху Ерлинг, но е приятно да видим желанието му да играе“, цитира Goal.com. думите на Терзич.
Ерлинг Холанд се присъедини към Борусия през януари 2020 г., като се премести от австрийския Залцбург за € 20 млн. Този сезон Холанд взе участие в 8 мача от германската Бундеслига, вкара 10 гола и даде 2 асистенции.
- Битка между грандовете за Адейеми, Челси и Юнайтед водят надпреварата
- Резултати от последния кръг на Бундеслигата
- Дортмунд завърши сезона с победа и най-силния си актив от 2019 година насам
- Борусия Дортмунд привлече френски талант от РБ Залцбург
- Анонс на 33-ти кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд пречупи Айнтрахт и си гарантира второто място в Бундеслигата
- Зюле приключва с футбола на 30 години
- Гладбах шокира Дортмунд и си гарантира оставането в Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]