Барселона, Реал Мадрид, Милан и Ман Сити ще се борят за 18-годишен
Европейски топ клубове проявяват интерес към 18-годишния защитник на Хофенхайм Мелайро Богард, съобщава Sport.es.
Според източника, старши треньорът на Барселона Роналд Куман разглежда сънародника си като заместник на контузените Жерар Пике и Серхи Роберто. Богард може да играе както в центъра, така и на десния фланг на защитата, което го прави привлекателен кандидат за каталунския клуб. Освен това договорът на защитника с Хофенхайм е валиден до лятото на 2021 г. и клубът ще бъде по-склонен да се съгласи на трансфер през януари, за да не изпусне играча безплатно.
Съобщава се, че ситуацията около играча се следи и от Реал Мадрид, Манчестър Сити и Милан.
Богард дебютира за основния състав на Хофенхайм през лятото. През този сезон футболистът изигра 3 мача във всички турнири.
- Ман Сити се интересува от Трент
- Арбелоа: Този отбор се движи напред
- Арбелоа има доверие в Трент Александър-Арнолд
- Съобщиха времето за възстановяване на Асенсио
- Реал Мадрид победи Виляреал и оглави таблицата (видео)
- Арбелоа промени тренировъчния подход в Реал Мадрид
- Защитник на Реал Мадрид играе с фрактура от няколко седмици
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]