Бащата на Холанд: Синът ми не мисли за други клубове
Алф-Инге Холанд, който е баща на нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд, коментира информацията за интереса на европейските топ клубове към сина му.
"Когато играете добре, напълно логично е, че големите клубове чукат на вратата ви, но в този случай обсъждаме само слухове. Сега нито Ерлинг, нито аз мислим за други отбори. Подписахме дългосрочен договор с Борусия и това е невероятен отбор за сина ми. Не искаме да се заглеждаме напред.
Не сме обсъждали потенциален трансфер. Мисля, че Ерлинг би искал да спечели трофеи с Борусия. Това е неговата цел. Той все още може да постигне много в Германия. Преместването в чужбина не е приоритет за нас", заяви Холанд-старши.
Холанд се премести в Борусия през януари тази година. През този сезон 20-годишният нападател има 6 мача в германската Бундеслига, в които вкара 6 гола и даде 2 асистенции.
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
- Адейеми ще бъде представен като ново попълнение на Барсa след завръщането на Лапорта
- Адейеми премина медицински прегледи и подписа с Барселона
- Лапорта потвърди трансфера на Адейеми и сложи край на спекулациите около бъдещето на Рафиня
- Барселона се разбра с Борусия Дортмунд за Карим Адейеми
- Барселона започна преговори за Карим Адейеми
- Лион привлече Жюлиен Дюранвил от Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]