Кариус може да премине в Унион
Унион Берлин води преговори с Ливърпул за наемане на вратаря Лорис Кариус, съобщава журналистът Дейвид Линч.
Според източника, германците обмислят вариант с едногодишен наем на стража. Преходът може да бъде извършен в началото на следващата седмица.
Кариус прекара година и половина под наем в турския Бешикташ. Наемът бе предвиден до лятото на 2020 г., но вратарят се завърна в Ливърпул по-рано, тъй като турският клуб не му плащаше заплата от няколко месеца.
През миналия сезон 26-годишният вратар изигра 25 мача в турското първенство и допусна 29 гола. Договорът на играча с Ливърпул е валиден до лятото на 2022 година. Освен това от 2012 до 2016 г. Лорис игра за Майнц 05.
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
- Екитике: Салах ми даде страхотен пас
- Салах отказа да говори с репортери след победата над Брайтън
- Слот: Мисля, че ставаме все по-добри с топката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]