Кимих взе номера на Алкантара
Полузащитникът на Байерн Джошуа Кимих взе шести номер, освободен след преминаването на Тиаго Алкантара в Ливърпул.
Преди това възпитаникът на Байерн игра под номер 32.
В първия кръг на германското първенство Кимич помогна на Байерн да победи Шалке с 8: 0. Той се отчете с две асистенции - в епизодите с първия и седмия гол.
Също така се смениха собствениците на 7-ми и 10-ти номер. Лерой Сане взе десети, под който Филипе Коутиньо игра през миналия сезон, а Серж Гнабри (бивш 22-ри) ще бъде новата "седмица", която бе вакантна след напускането на Franck Ribery през 2019 г.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]