Румениге: Левандовски на 35 г. ще е по-добър от Роналдо
Председателят на Борда на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге сподели емоциите си от играта на нападателя Роберт Левандовски.
"Може би това е най-добрият професионалист, когото съм виждал тук. Роберт на 35 години ще бъде по-добър от Кристиано Роналдо на същата възраст. Той е чудесен пример за младите хора. Диетата му, начинът му на живот, всичко е насочено към успеха. Когато видя торса му, мисля, че е като Адонис. Не може да е по-добре.
Тази година Левандовски заслужава да бъде признат за най-добрия футболист в света повече от всеки друг. Той е най-добрият голмайстор в Бундеслигата, Шампионска лига и Купата. Той имаше изключителен сезон", заяви Румениге.
Настоящият носител на "Златната топка" е Лионел Меси. Експерти от цял свят са съгласни, че Левандовски щеше да бъде основният претендент за наградата, ако тя не бе отменена.
- Байерн ще се върне обратно към победите
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]