Вацке разкритикува Скоулс и Харгрийвс
Генералният директор на Борусия Дортмунд Ханс-Йоахим Вацке разкритикува легендите на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс и Оуен Харгрийвс, които заподозряха немския клуб в блъфиране по отношение на Джейдън Санчо.
"Аз също го прочетох. Това казват експерти като Пол Скоулс и Оуен Харгрийвс. Те бяха страхотни играчи, а сега са футболни експерти. Но не знам дали те също са експерти в областта на трансферите. Санчо остава в Дортмунд - това е издълбано в камъка", заяви Вацке.
- Борусия обърна Лил за 1/4 финал в ШЛ
- Лил ще пречупи Борусия Дортмунд
- Дортмунд разочарова срещу Аугсбург (видео)
- Женезио: Равенството 1:1 е много добър резултат
- Ковач: Вече няма по-слаби съперници
- Адейми: Имахме шанс да спечелим
- Лил взе равен в Дортмунд
- Борусия Дортмунд - Лил: Интригата ще остане
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]