Тиаго обмисля три варианта
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Тиаго Алкантара възнамерява да промени клубната регистрация и да премине към един от отборите от английската Висша лига.
Според журналиста Гилам Балаге, 29-годишният испанец е готов да отговори на предложението от Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Арсенал. Отбелязва се, че халфът планира да изпробва силата си в Англия и очаква да получи стабилна игрова практика на Острова.
Същевременно източникът съобщава, че Ливърпул не е преговарял с Алкантара, както се съобщаваше по-рано. Впрочем тази информация потвърди и мениджърът на "червените" Юрген Клоп.
Напомняме, че настоящият договор на Тиаго изтича през лятото на 2021 г. и Байерн очаква да получи 35 милиона евро от трансфера на играча си.
- Компани: Нямам думи за Нойер
- Байерн e първият отбор от топ 5 лигите в Европа, достигнал 100 гола
- Байерн Мюнхен размаза РБ Лайпциг (видео)
- Компани: Все още няма титла
- Байерн с обрат срещу Кьолн
- Байерн ще продължи с победите и срещу Козлите
- Байерн стартира годината с разгромна победа
- Саутхемптън привлече вратар на Байерн Мюнхен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]