Дейвис: Мюлер е готвачът в Байерн
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Алфонсо Дейвис коментира победата над Байер с резултат 4: 2 мач от 30-ия кръг на Бундеслигата.
"Не изпаднахме в паника, след като допуснахме гол в 10-ата минута, защото знаехме, че има време да върнем. Фокусирахме се и играхме нашия футбол. Спомнихме си домакинското поражение от Байер в първия кръг и разбрахме, че ще трябва да отбележим няколко гола.
Томас Мюлер наричам нашия готвач. Той отбелязва и раздава пасове, той е много важен за отбора. Роберт Левандовски е нападател от световна класа и показва това във всеки мач.
Имаме още четири мача и в тях можем да актуализираме рекорда на Бундеслигата за отбелязани голове през сезон“, заяви Дейвис за L'Équipe.
- Венсан Компани: Няма нищо по-добро от това да спечелиш титлата като гост в Дортмунд
- Байерн ще бъде без Джамал Мусиала, Серж Гнабри и Ленарт Карл за Суперкупата на Германия
- НХЛ обяви партньорство с Байерн
- Кейн даде ясен отговор за завръщане във Висшата лига след интереса от Ман Юнайтед и Тотнъм
- Ули Хьонес за Мусиала: Потресен съм, че това се случи отново само след четири дни
- Манчестър Юнайтед следи Ким Мин-дже, но кореецът иска да остане в Байерн
- Ливърпул получи сериозен тласък за трансфер на Майкъл Олисе заради Реал Мадрид
- Хари Кейн е пред нов договор с Байерн до 2029 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]