Министерството на труда в Германия одобри мачове без зрители
Германското министерство на труда одобри концепцията за провеждане на футболни мачове от Първа и Втора Бундеслига без участието на зрители, подготвена от Германската футболна лига (DFL).
"С пълното прилагане на тази концепция е възможно значително да се гарантира спазването на стандартите за защита на труда за играчи, треньори и помощен персонал", цитира DW писмо, изпратено от държавния секретар на Министерството на труда Бьорн Бьонинг до Министерството на здравеопазването, Министерството на вътрешните работи и ведомството на канцлера.
- Лотар Матеус отправи ясно послание към Джамал Мусиала
- Байерн привлича сенегалски талант с договор до 2031 година
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Олисе взе категорично решение за бъдещето си въпреки интереса на Реал Мадрид
- Барджи наруши мълчанието си за бъдещето си в Барселона
- Кьолн привлече национала на Гана Гидеон Менса със свободен трансфер
- Бивша директорка защити Майкъл Олисе: Той не е високомерен, а просто много срамежлив
- Байерн официално привлече Натаниел Браун от Айнтрахт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]