Отново спряха мач в Бундеслигата (снимки)


Втори пореден двубой от Бундеслигата беше временно спрян заради издигнати от плакати с обиден текст от страна на феновете.
Както вече стана ясно - вчера това се случи по време на срещата Хофенхайм - Байерн Мюнхен, а този следобед същото стана и на сблъсъка между Унион Берлин и Волфсбург, който завърши 2:2.
Малко преди почивката агитката на домакините опъна транспаранти с нецензурни надписи по адрес на Германския футболен съюз и президента на Хофе Дитмар Хоп. Това бе достатъчно за рефера Бастиан Данкерт да спре двубоя, а футболистите се прибраха в тунела.
След около 7-8 минутно прекъсване запалянковците прибраха плакатите и съдията поднови мача. По уредбата обаче беше съобщено, че при нова подобна проява от страна на ултрасите срещата ще бъде прекратена.
Иначе мачът бе доста интересен. Унион водеше с 2:0 до половин час преди края, но Волфсбург успя да изравни. Себастиан Андерсон (41') и Марвин Фридрих (56') вкараха за берлинчани, след което "вълците" отговориха с попадения на Яник Герхарт (60') и Ваут Вегхорст (81').
- Вирц ще пристигне в Ливърпул тази вечер
- Джака е пред трансфер в Милан
- Борусия Дортмунд не успя да победи Флуминензе
- Байерн Мюнхен планира да продаде шестима
- Байер замества Вирц с играч от Висшата лига?
- Байерн Мюнхен излезе с изявление за трансфер на Сане
- Лерой Сане се обърна към феновете на Байерн
- Волфсбург обяви името на новия старши-треньор