Коутиньо може да се върне в Барселона през зимата
Бразилският полузащитник Филипе Коутиньо, който е собственост на Барселона, но играе под наем за Байерн Мюнхен, може да се завърне в каталунския клуб още през този зимен трансферен прозорец, съобщава Catalunya Radio.
Съгласно източника, немският клуб няма да изкупи договора на 27-годишния играч, затова иска да го върне в Барса възможно най-скоро.
Филипе се премести в Барселона от Ливърпул на 6 януари 2018 г. за 125 милиона евро, подписа петгодишен договор с обезщетение в размер на 400 милиона евро. Като част от каталунския отбор бразилецът два пъти спечели испанското първенство, веднъж - Купата и Суперкупа на страната.
На 19 август 2019 г. Коутиньо се премести в Байерн. През този сезон той проведе 17 мача и отбеляза шест гола.
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Астън Вила преговаря с Байерн за Жоао Палиня
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]