Барса хвърли око на защитник на РБ Лайпциг
Защитникът на РБ Лайпциг Деотшанкюл Упамекано продължава да привлича вниманието на европейските топ клубове.
Според Sport.es, Барселона се е присъединила към списъка с кандидатите за 21-годишния футболист. Нешо повече, каталунците определиха французина като приоритетна цел за зимния трансферен прозорец. Испанският шампион иска да добави повече варианти в отбраната и мята Упамекано за идеално усиление. Стойността на играча се оценява на 53 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че Арсенал се интересува от футболиста.
През този сезон бранителят участва в 13 мача от германската Бундеслига (всички като титуляр) и получи един жълт картон. РБ Лайпциг след 17 кръга води в класирането на шампионата с 37 точки в актив.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Антъни Гордън: След разговора с Флик бях още по-въодушевен
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- Антъни Гордън влезе в Топ 10 на най-скъпите трансфери в историята на Барселона
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]