Младок спаси трите точки за Байерн

F.

Шампионът Байерн Мюнхен записа много трудна победа с 1:0 срещу гостуващия Волфсбург в среща от последния есенен кръг на Бундеслигата.

Мачът бе равностоен и вървеше към нулево равенство. Гостите могат да съжаляват, тъй като пропиляха няколко добри положения. При една от тях Феликс Клаус излезе сам срещу Мануел Нойер, но капитанът на домакините отрази.

В 86-ата минута късметът се усмихна на Байерн. Мюлер асистира на Джошуа Зиркзее, който изпревари Гнабри, но насочи топката във вратата - 1:0. Така младокът отново се разписа за своя тим. Попадението донесе настроение в играта на баварците и три минути след това Левандовски даде супер пас към Гнабри, който съвсем довърши гостите, реализирайки второ попадение.