Флик: Показахме футбол, който феновете искат да виждат
Временният старши-треньор на Байерн Мюнхен Ханс-Дитер Флик коментира съкрушителната победа на своя тим над Борусия Дортмунд в мач от 11-ия кръг на Бундеслигата.
"На терена играчите направиха това, което планирахме. Играхме футболът, който феновете на Байерн са свикнали да виждат. Когато успеете да се защитавате добре, тогава печелите повече увереност за създаване на положения. Това ни помогна", заяви Флик.
Байерн победи Борусия с резултат 4: 0, благодарение на което се изкачи на трето място в Бундеслигата.
- Борусия Дортмунд прекъсна серията на Майнц 05
- Борусия Дортмунд ще продължи да притиска Байерн Мюнхен
- Борусия Дортмунд прекърши Волфсбург (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд измъкна трите точки след трилър
- Интер победи Борусия Дортмунд
- Киву: Имаме солиден отбор
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]