Ковач: Напивал съм се не повече от 10 пъти в живота си
Старши- треньорът на Байерн Мюнхен Нико Ковач отговори на въпроси от фенове на баварския клуб.
"Някога се напивах, но не се случваше твърде често. Подобни случаи могат да бъдат преброени на пръстите на двете ми ръце. Аз съм на 47 години и имам само 10 пръста.
Релаксирам, когато съм със семейството си и пътувам в открито море. Много е важно да имате семейство, при което да отидете след работа. В наше време това се губи. Трябва да върнем това чувство. Семейството е котва!
Брат ми Робърт (помощник-треньор) винаги е там. Ще бъдем заедно до самия край. В един момент ние ще се пенсионираме, тогава той ще живее собствения си живот, а аз ще живея моя", заяви Ковач за Bild.
Ковач тренира Байерн от 2018 г.
- Байерн привлича сенегалски талант с договор до 2031 година
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]