Байерн задържа клубната фотосесия заради Сане
Байерн Мюнхен забави ежегодната клубна фотосесия преди началото на новия сезон поради факта, че клубът все още не е оформил прехода на Лерой Сане от Манчестър Сити и иска той също да присъства на снимките, съобщава Bild.
По-рано в медиите се появиха информации, че английският клуб не се интересува от раздяла с играча през летния трансферен прозорец. Самият футболист също не изразява желание да напусне Манчестър Сити, което дава надежда на "гражданите", че той ще се съгласи да подпише нов договор с клуба.
Сане се премести в Манчестър Сити през лятото на 2016 г. от Шалке 04 срещу € 50,5 млн. През миналия сезон на клубно ниво 23-годишен германец взе участие в 47 мача. Той има 16 гола и 18 асистенции. Договорът на играча с "гражданите“ е валиден до лятото на 2021 година.
- Байерн Мюнхен – Унион Берлин: шампионите гонят нова крачка към титлата
- Де Роон с исторически рекорд, но призна: Байерн е фаворит за Шампионска лига
- 16-годишен талант пише история за Байерн в Шампионска лига
- Кейн предупреди Реал: Байерн е готов и не се страхува от никого
- Байерн разгроми Аталанта и с общ резултат 10:2 продължава към четвъртфиналите
- Байерн се притеснява от атмосферата на „Сантяго Бернабеу“
- Паладино преди реванша с Байерн: Ще играем за честта на Аталанта
- Байерн отново ще удари Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]