Байерн Мюнхен обяви за напускането на Хамес
Байерн Мюнхен на официалния си сайт обяви, че халфът Хамес Родригес, който игра за мюнхенския клуб през последните два сезона, напуска тима.
Баварците наеха колумбиеца през лятото на 2017 г. с опция за изкупуване в края на сезона за € 42 милиона, но самият 27-годишен играч поиска от управата на Бавария да не активира тази опция и клубът прояви разбиране към Хамес.
Родригес проведе за Байерн 67 мача във всички турнири, в които стана автор на 15 гола и също така даде 20 асистенции.
Така Родригес ще се върне в Реал Мадрид. Договорът на полузащитника с Кралския клуб е валиден до лятото на 2021 година.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]