Хьонес: Гнабри стана голяма изненада за Байерн през този сезон
Президентът на Байерн Мюнхен Ули Хьонес заяви, че нападателят Серж Гнабри е най-голямата изненада за клуба от Мюнхен през този сезон.
"Преди началото на текущия сезон решихме, че трябва да върнем Гнабри в отбора и да видим какво може да демонстрира на терена. Сега той постоянно играе в стартовия състав, приятно е да гледаш Серж. Гнабри е най-голямата изненада за Байерн през този сезон. Разбира се, в положителна посока", заяви Хьонес.
Гнабри играе за баварците от 2017 г. Нападателят проведе един сезон под наем в Хофенхайм, след което се завърна в Байерн. По-рано стана известно, че Милан проявява интерес към футболиста.
- Байерн разгроми Аталанта с 6:1 в Бергамо и почти реши сблъсъка
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
- Байерн готви златен договор за Кейн – рекордна заплата и покоряване на легендарно постижение
- Аталанта ще търси сензация срещу Байерн
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Байерн разби Гладбах: Мусиала блесна, но контузия притесни феновете
- Байерн приема Борусия Мьонхенгладбах в нова крачка към титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]