Айнтрахт закупи Йович
Айнтрахт Франкфурт закупи правата на нападателя Лука Йович от Бенфика, съобщава официалният сайт на германския клуб. Според информацията, настоящото споразумение на сръбския футболист с немския клуб е до лятото на 2023 година.
"Приятно е да се види развитието на Лука в нашия отбор. Никога не сме имали съмнение, че искаме да подпишем пълноправен договор с него. Йович е играч с изключителни способности. Това е много важно за нас", отбеляза спортният директор на Айнтрахт Фреди Бобич.
Йович пристигна в Айнтрахт от Бенфика през лятото на 2017 година.
По-рано имаше информации, че клубове като Реал Мадрид и Байерн се интересуват от услугите на Йович.
- Компани: Кейн ще пропусне мача с Фрайбург
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
- Марио Гьотце остава в Айнтрахт Франкфурт до 2028 година
- Диоманде попари Ливърпул и Барселона
- РБ Лайпциг следи Мартинели – възможен заместник на Диоманде
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Лайпциг не иска Гакпо – предпочита пари за Диоманде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]