Хьонес намекна за харчове през лятото
Президентът на Байерн Мюнхен намекна, че клубът ще развърже кесията през лятото, за да обнови състава. По-рано в немската преса се появиха информации, че баварците са заделили 200 милиона евро за покупка на нови футболисти през следващия трансферен прозорец. Една от причините за това е тазгодишното представяне на отбора в Шампионска лига - фиаското срещу Ливърпул показа, че Байерн не може да е конкурентен на най-големите на европейската сцена, а другата причина са изтичащите контракти на Ариен Робен, Франк Рибери и неяснотата около Хамес Родригес.
Хьонес отказа да се ангажира с конкретни цифри, но направи намек, че клубът няма да бъде безучастен през лятото.
"В такъв момент сме, че трябва да подмладим нашия отбор. Това е най-голямата инвестиционна програма, която Байерн е имал някога", обяви Хьонес на събитие на фондовата борса в Мюнхен.
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]