Ковач: Байерн играе добре в последните си мачове
Старши- треньорът на Байерн Мюнхен Нико Ковач коментира резултата от мача на 17-ия кръг на германската Бундеслига с Айнтрахт. Срещата се проведе във Франкфурт на стадион "Комерцбанк Арена" и завърши при резултат 3: 0 в полза на гостите.
"С изключение на първите 20 минути, това бе много добра игра в изпълнение на нашия отбор. Първоначално ни бе трудно да се справим с контраатаките на противника, допуснахме няколко грешки. Тогава успяхме да направим това, което искахме. Ние бързо си подавахме и противникът е трудно можеше да окаже натиск върху нас. В последните мачове играем много добре", заяви Ковач.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]