Румениге: Няма да продадем Левандовски и за 150 милиона
Председателят на Борда на директорите на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге заяви, че баварците не планират да продават нападателя Роберт Левандовски. Напомняме, че темата с евентуалното напускане на полския национал отново излезе на дневен ред, след като в пресата се появиха съобщения, че Челси възнамерява да предложи 100 милиона евро за Роберт.
"Ние сме доволни от Левандовски. На неговата позиция има малко хора в света, които могат да му се опрат. Ние няма да го продадем, даже някой да ни предложи 100 или 150 милиона евро. Класните играчи на Байерн остават в Байерн", заяви Румениге.
През миналия сезон Левандовски вкара 29 гола в 30 мача от първенството на Бундеслигата.
- Паладино след 1:6 от Байерн: Това е урок, който ще ни направи по-силни
- Компани след 6:1 над Аталанта: Няма място за отпускане преди реванша
- Байерн разгроми Аталанта с 6:1 в Бергамо и почти реши сблъсъка
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
- Байерн готви златен договор за Кейн – рекордна заплата и покоряване на легендарно постижение
- Аталанта ще търси сензация срещу Байерн
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]