Нападател на Херта аут до ноември
Нападателят на Херта Дейви Зелке получи сериозна травма и ще остане извън строя за няколко месеца. Според немски източници, на една от тренировките футболистът се е сблъскал със своя съотборник - нападателят Саломон Калу. По-късно докторите откриха пробив в белия дроб на Зелке.
Футболистът се подложи на операция, която премина успешно и без усложнения. Сега немският футболист ще прекара в лазарета няколко месеца - до ноември.
През миналия сезон 23-годишният нападател взе участие в 27 мача от Бундеслигата, в които вкара десет гола.
- Компани: Кейн ще пропусне мача с Фрайбург
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
- Марио Гьотце остава в Айнтрахт Франкфурт до 2028 година
- Диоманде попари Ливърпул и Барселона
- РБ Лайпциг следи Мартинели – възможен заместник на Диоманде
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Лайпциг не иска Гакпо – предпочита пари за Диоманде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]