Щутгарт продължи с Бадщубер
Защитникът Холгер Бадщубер продължи съглашението си с Щутгарт, съобщава официалният сайт на немския клуб. Новият контракт на 29-годишния футболист е за три сезона.
По-рано се съобщаваше, че Бадщубер може да премине в Лацио. За играча претендираха също така Фенербахче и Бешикташ.
Бадщубер премина в Щутгарт през лятото на 2017 година като свободен агент. Преди това немецът проведе осем години в Байерн Мюнхен.
- Чернев дебютира за Кайзерслаутерн във Втора Бундеслига, Лукас Петков с гол
- Кейн: Липсваше ни енергията
- Компани: Понякога просто нямаш правилния мач в правилния ден
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
- Хофенхайм прегази Айнтрахт във Франкфурт (видео)
- РБ Лайпциг с класика на гости на Хайденхайм (видео)
- Байерн Мюнхен с първа загуба в Бундеслигата (видео)
- Байер с минимална победа над Вердер (видео)
650
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]