Шефер стана спортен директор на Волфсбург
Марсел Шефер бе назначен за спортен директор във Волфсбург. 34-годишният функционер игра за "вълците" в периода 2007-2017 година. Той има 256 мача за Волфсбург, с който стана шампион през 2009 години и спечели Купата на Германия през 2015 година.
"Радвам се, че се завръщам в клуба. Искам да помогна, защото Волфсбург винаги ще има специално място в моето сърце. Щастлив съм, че получих това предложение и тази възможност", заяви Шефер.
- Байерн готви златен договор за Кейн – рекордна заплата и покоряване на легендарно постижение
- Вердер разби Унион в Берлин – червен картон преобърна мача
- Санкт Паули и Айнтрахт Франкфурт не излъчиха победител
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Лайпциг измъкна драматична победа над Аугсбург и записа юбилеен успех в Бундеслигата (видео)
- Щутгарт изпусна победата срещу Майнц след късен гол (видео)
- Хофенхайм прекъсна серията без победа след 4:2 срещу Хайденхайм (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]