Байерн Мюнхен продължи контрактите с Робен и Рафиня
Байерн Мюнхен обяви на своя официален сайт, че е продължила контрактите с ветераните Ариен Робен и Рафиня. Според информацията, новите съглашения на Робен и Рафиня са до лятото на 2019 година. Напомняме, че по-рано Байерн Мюнхен продължи съглашението си с Франк Рибери.
34-годишният Ариен Робен играе за мюнхенци от 2009 година и е провел за клуба 290 мача, в които вкара 138 гола, в това число 34 мача и 7 гола през този сезон.
32-годишният Рафиня е в Байерн от 2011 година и записа за баварците 239 мача, в които отбеляза 5 гола, в това число 38 мача и 1 гол през тази кампания.
През този сезон Байерн спечели Бундеслигата, класира се за финала в Купата на Германия, а в Шампионска лига стигна до полуфиналите в турнира.
- Байерн ще сгази Майнц 05
- Компани: Показахме характер
- Байерн с обрат срещу Спортинг Лисабон
- Байерн ще се върне обратно към победите
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]