Цорк: Обамеянг ще остане, ако условията ни не бъдат изпълнени
Спортният директор на Борусия Дортмунд Михаел Цорк потвърди информацията, че клубът е отклонил няколко предложения на Арсенал за трансфер на нападателя Пиер-Емерик Обамеянг.
"Ние сме готови да осъществим трансфер, но само в случай, че определени условия бъдат напълно изпълнени. Арсенал вече предприе няколко опита, но всички те бяха отклонени. Ако нашите изисквания бъдат изпълнени, тогава трансфер може да се състои. Ако не бъдат изпълнени, тогава Обамеянг ще остане в Дортмунд до лятото. Неговото семейство също взема участие в процеса на преговорите", заяви Цорк.
- Барса се интересува от защитник на Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд прекъсна серията на Майнц 05
- Борусия Дортмунд ще продължи да притиска Байерн Мюнхен
- Борусия Дортмунд прекърши Волфсбург (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд измъкна трите точки след трилър
- Интер победи Борусия Дортмунд
- Киву: Имаме солиден отбор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]